Про компанію

Історія компанії Danfoss бере початок у 1932 році, коли датський інженер Мадс Клаузен винайшов дросельний вентиль для холодильних установок, якому на честь Данії («Dan») та звуку падаючої води («foss») було дано назву Данфосс. Через рік цим інженером була заснована компанія «Dansk Køleautomatik-og Apparat-Fabrik», яка стала праматір'ю сучасної компанії Danfoss.

 

Сьогодні компанія Danfoss - провідний виробник засобів автоматизації та пристроїв для систем теплопостачання, вентиляції, кондиціонування будівель та холодильних систем, широкого спектру регуляторів прямої дії, приводної техніки, промислової автоматики, запірної та регулюючої арматури.

 

Міжнародний концерн Danfoss (Данфосс) по праву вважається провідним не тільки виробником, а й постачальником теплової автоматики та засобів автоматизації для системи теплопостачання будівель та споруд, у тому числі і на території Російської Федерації. Компанія володіє підприємствами та дочірніми компаніями у більш ніж ста країнах світу, що реалізують продукцію Данфосс (Danfoss).

 

Крім того, компанія Danfoss (Данфосс) - безперечний лідер виробництва та продажів в галузі низьковольтних перетворювачів частоти та пристроїв плавного пуску. Спеціалісти компанії Danfoss (Данфосс) пропонують ефективні рішення проблем автоматизації теплових пунктів, для цього є всі можливості сучасного та надійного обладнання.

 

Компанія Danfoss (Данфосс) є однією з найбільших корпорацій у Данії у галузі виробництва та промисловості. Основними напрямками компанії Danfoss (Данфосс) є:

 

теплова автоматика;

приводна техніка;

промислова автоматика;

холодильне обладнання.

У зв'язку з тим, що у компанії Danfoss є велика кількість власних заводів, якість продукції, що випускається, піддається найсуворішому контролю. Розроблені для використання в різних системах компоненти фірми Danfoss відповідають жорстким вимогам точності і надійності.

 

Сьогодні компанія Danfoss об'єднує мережу з десятків підприємств та сотень торгових представництв у різних країнах світу. Цей найвідоміший виробник виготовляє великий асортимент якісної продукції: від теплової автоматики (радіаторних терморегуляторів, термостатів, кульових кранів, регуляторів тиску, клапанів з електроприводною технікою, теплообмінників) та високотехнологічної електроніки (перетворювачів частоти, пристроїв плавного пуску, індустріальних редукторів). тиску, контакторів, електромагнітних та пневматичних клапанів, температурних реле та ін.).

 

Інформація про бренд «DANFOSS» була взята з відкритих джерел.


Новини