Новости

Danfoss презентує нову серію цифрових датчиків тиску DST P3xx

21.07.2021
Danfoss презентує нову серію цифрових датчиків тиску DST P3xx

Danfoss презентує нову серію цифрових датчиків тиску DST P3xx для використання в теплових, загальнопромислових, холодильних проектах з жорсткою водою, морською водою та повітрям.

Надсучасна надійність, поєднується з перспективними інноваціями в серії нових датчиків тиску DST P3xx.

Нова серія DST P3xx складається з модельного ряду надійних перетворювачів тиску, оптимізованих для використання в майбутньому, за допомогою масштабованих цифрових технологій, які розроблено з урахуванням досвіду десятиліть експлуатації у водних, повітряних середовищах з несприятливими умовами, з морською водою та холодильних застосуваннях. Це дуже гнучка платформа, що має різноманітні електричні та гідравлічні приєднання, а також малу кількість кодових номерів з можливістю локального налаштування під потреби окремого споживача.

Серія DST P3xx оснащена інноваційним високоточним цифровим процесором Danfoss ASIC – це інтелектуальне рішення з революційною діагностикою та можливістю програмування. Що дозволяє використовувати один датчик (типорозмір) з різними параметрами роботи та легко налаштовувати його для різних випадків застосувань.

Окрім цього, можливості діагностування забезпечують продуктивність і надійність, що значно скорочує час простою обладнання. Датчик самостійно виконує контролювання власного стану на предмет внутрішньої несправності, що робить процедуру пошуку та усунення несправностей цілеспрямованою і точною та забезпечує заощадження часу і коштів.

“Впровадження цифрових технологій робить революцію в наших галузях промисловості: ми розроблюємо інтелектуальні рішення, які допоможуть нашим партнерам оптимізувати і масштабувати їх бізнес з підвищенням ефективності для досягнення цілей, пов’язаних з забезпеченням безпеки і сталого розвитку. У таких сферах як водопостачання ми працюємо з одним з найцінніших у світі ресурсів. Датчик тиску DST P3xx відіграє критично важливу роль у моніторингу тиску як для оптимізації продуктивності, так і для запобігання коштовним простоям та пошкодженням. На додаток, технологія, що покладена в основу серії P3xx, відкриває двері для повного налаштування датчика до потреб споживача і можливості масштабування”, сказав Iro Dragoumi, менеджер з продукту.

Технологія високопродуктивного вимірювання тиску спеціально розроблена для експлуатації в інтенсивних промислових умовах, що забезпечується завдяки повністю зварній, стійкій до ударів та вібрації конструкції, що характеризується високою електромагнітною сумісністю. Крім того, загальний термін служби датчика гарантується з нульовим дрейфом, що забезпечує безпечну, стабільну і довготривалу експлуатацію обладнання.

В комбінації з цілодобовою дистанційною підтримкою, нова серія DST P3xx забезпечує сучасний моніторинг тиску для використання в найскладніших промислових умовах і вже підготовлена до цифрового майбутнього.

Огляд серії

P300: для води та повітря

P310: для холодильних систем

P30M/P35M: для застосувань з морською водою

Загальні характеристики та можливості серії DST P3xx:

Цифрова інновація: Інтелектуальна електроніка датчика забезпечує можливості для підключення і майбутнього розроблення обладнання у відповідності до потреб споживача.

Можливості для майбутнього: Готовність для майбутнього цифрового обміну інформацією з високоточним цифровим процесором ASIC від Danfoss. Доступ до програмованих функцій, які адаптуються до конкретних потреб застосування.

Діагностування: Автоматичне виявляння несправностей забезпечує можливість швидкого їх пошуку та усунення, а також профілактичного обслуговування, що суттєво знижує тривалість простою обладнання.

Налаштування: Передбачено платформу з високою гнучкістю та з розширеними можливостями налаштування до потреб споживача, а також з меншою кількістю кодів (типорозмірів) датчиків тиску до замовлення.

Якість + упевненість: Розроблена, щоб впевнено “встановити і забути”, з повністю зварною конструкцією, з нульовим дрейфом, що гарантує безпечність і довготривалу стабільність.

Висока продуктивність: Рішення, що забезпечує надійність, стійкість до ударів та вібрації та високу електромагнітну сумісність під час експлуатації в агресивному середовищі. Триваліший термін служби та знижені витрати на обслуговування.

Партнерство + експертиза виду застосування: Досвід десятиліть роботи на передовому ринку в сукупності з провідними промисловими інноваціями, означає, що ми взяли на себе зобов’язання підтримувати вашу діяльність у теперішній час і в майбутньому.